Bu Siteden Alışveriş Yapmamı Önerir Misinz?

Shaco

https://www.*********.com/bonacibo-kuzu-etli-yetiskin-kopek-mamasi

5 CEVAP

Anonymus552223

Site guvenilir de mamalar cok kaliteli degil..

deniz_berkan

evet rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz güvenilir bir sitedir.

Shaco

mamalar konusunda biraz tereddütte kaldım petlebi en iyisi o zaman :)

Anonymus552223

*********dan aldim ben en son , petlebiden daha uygundu fiyat olarak. Petlebi de iyi de fiyat farki var birez, siz hangi mamayi almak istiyorsunuz?

Shaco

benim tercihim genelde N&D oluyor, sadece bu sitedeki mama markaları iyi mi diye merak etmiştim