Kızım Kaçtı

limis

Gece nerden gitti bilemiyoruz ama evde yok hic bir yerde. Çıkıp araba altlarına falan baktim hic bir yerde yok. Gece çıkıp arayacağım tekrar ama geceleri sokagimiz daha sesli oluyor. Bulabilir miyim sizce?

49 CEVAP

limis

Bizim bakmadığınız yer kalmadi zaten. Koyduğum kumu da bi kedi kullanmış. Gelir mi daha kokusuna

limis

Bulduğumda kalçası çatlağı 2 aylık ancak vardi. Şehir de degistirdik. Dışarıyı cok bilmiyor yani. Arabaları hatirlar mi bilmiyorum. Cok gecmiyor zaten. Kumu da almak zorunda kaldim aşağıdan. Sağ salim döner umarim

zeyneporar

Umarım bulursunuz

kediniz bulundu mu?

Size çok alışkınsa yakın zamanda kullandığınız bir tişörtünüzü falan da koyabilirsiniz dışarı benim kedim o şekilde gelmişti

limis

Henüz bulamadık arkadaşlar. Kızıma benzeyen cok kedi yok etrafta. Tüylerinin dibi başka ucu başka bi renk ve de dişilere gore uzun. Ayırt etmesi çok zor olmaz. Çok uzaklaştı sanırım. 5 gun oldu yok :( Inşallah araba falan çarpmamıştır sağlığı yerindedir. Yakın zamanda döner umarım

Anonymus552223

Belki biri bulup eve almistir. Ilan asin bence. Cunku ben bir seferinde ayagi kirik tasmali bir kedi buldum ve iyilestirmek icin almistim, ne kadar ilan versemde sahibini bulamamistim

limis

Her gece çıkıyorum ama renklerinden dolayı göremiyorum bi de çok ses oluyor. sabahları daha sessiz oluyor 3 sokağı arıyorum valla. Duyururum umarim sesimi.

limis

Kızgınlıgi suresinde hep tasmalı gezdiriyordum ama çıkarmış tasması evde. Ev kedisi olduğu belli olmaz. Buyuk kedime taktım tasmayı belki sesini duyar yakındaysa diye.

limis

Maalesef :(

toffy_the_cat

:((((((((((((((

Bence de ilan asın :(

kedinizden hala bir haber yok mu? :(

limis

Yok hala vurgun mama falan koyuyorum ama çıkmadi

limis

*hergun

:(((((