Kızım Kaçtı

limis

Gece nerden gitti bilemiyoruz ama evde yok hic bir yerde. Çıkıp araba altlarına falan baktim hic bir yerde yok. Gece çıkıp arayacağım tekrar ama geceleri sokagimiz daha sesli oluyor. Bulabilir miyim sizce?

49 CEVAP

eylemcaliskan

Merhaba. Benim oğluşum da yaklaşık bir yıl önce kaçmıştı. Ben koku alması açısından kumunu bahçeye koymuştum. Bir de hep üzerinde yattığı bir şal vardı, onu da cama asmıştım. 10 gün sonra geldi manyak. Umudunuzu kaybetmeyin, bence sizin kediniz de gelir

limis

15 gun oldu kumunu koymayi denedim. 2 gun disarda tuttum gelmedi. Sokaktaki kediler kullaninca aldim mecburen. Com uzun study basins bi she geldi diye korkuyorum

limis

Arkadaşlar döndü yavrum. Ön sol patisini incitmiş henüz pire göremedim. Sirkeli suyla sildim biraz. Sürekli bağırıyor. Diğer kedimi görmek istiyor sanırım ama ayrı tutuyorum şimdilik. Stronghold damlamız mayıs 17sinde yapilmisti etkisi devam eder diyenler olmustu bilgilendirirseniz sevinirim. Sanirim ciftlesmemis de hic kötü kokusu pespayeligi yoktu mümkünmüdür?

Zynpkck

Veterinere gitmenizde fayda var