15 Günlük Yavru Kedim

Nurseliidiz

Annesi öldüğü için iki kardeşi sahiplendim. Birinin karnı çok şiş. İshal değiller. Yeme ve uyku düzenlerinde hiçbir sorun yok. Kaka yaparken çok bağırıyorlar

3 CEVAP

Nurseliidiz

Evet ovuyorum. Çok güzel yapıyorlar dışkılarında hiçbir sorum yok. Küçük olduğu için veteriner 10 gün sonra bakabilirşm dedi

Anonymus552223

Popolarini ovuyorsunuz degil mi kaka yaptirirken? Cok sert degildir kakasi kucuk olduklari icin. Kabiz da olmaz ama nesi var acaba

Anonymus552223

Evet bişey yapamiyorlar kucuk kedilere fazla.. siz elinizden geleni yapacak ve yaşamalari icin dua edeceksiniz.. hayata tutunurlar umarim. 1 aya kadar biraz tehlikeli oluyor annesiz kediler:(