Cinsi Ne Olabilir?

Arkadaşlar cinsi hakkında yorum yapabilecek olan var mı? Annesi Sibirya kurdu babası sokak köpeği kızgınlık döneminde evden kaçmış cinsi nedir büyüyünce nasıl olur yorum yapabilecek olan var mı?

5 CEVAP

Anonymus552223

Ya cok guzel.. melez irklar saf irklardan daha guzel ouyor zaten. Masallah ona

Benim profilimden kopegime bir bakın küçükken begenen yoktu simdi yakışıklı oldu dana :D

nao

Annesi husky babası sokak köpeği olan melez bir köpek. Halk arasında kırma diye de tabir edilir.

Gözünün etrafındaki desenleri Anadolu Çoban köpeğininkine benziyor büyük ihtimalle babası Anadolu Çoban köpeğinin uzaktan kırması boyutu husky den belki 1 karış daha büyük olur fazla büyük olmaz