Çok Yediginden Mi Yoksa Baska Bisey Mi

Sulecrn

Sizinle daha önce paylaşmıştim ama karnı daha da sisti ve oyun oynamiyor

12 CEVAP

Anonymus552223

Hic faydali degil internetten araştirmak, hemen korkutuyolar insani. Birsey yoktur bence, uzun surerse sorun olur. Istahsizlik halsizlik falan

Sulecrn

Ishalden mi acaba

Parazit aşılarını yaptırdıysanız bir sıkıntı yoktur.

Sulecrn

Yaptırdik 2 gün önce

Poncik2016

İntarnetten yazıp bakarsanız daha ayrıntılı öğrenebilirsiniz yani en iyisinden gaz,ishal en kötüsünden fip hastalığı olabilir. İntarnetten araştırın kediniz hangi olaya benzer özellik gösteriyorsa o dur. Umarım gazdır :)

Sulecrn

Istahsizlik yok ama biraz fazla yedi bugün maması yeni gelmişti ishali de biraz daha koyulasmis

Sulecrn

Oyun oynamaya başladı da inşaallah devam etmez

ipekusta

İç parazit olabilir, parazit aşılarını yaptırmışsınız korkmanıza gerek yok zamanla inecektir. Dışkısını kontrol edin beyaz sümüğümsü ve kurtçuk benzeri şeylerin olup olmadığına

Sulecrn

Yok çok şükür öyle şeyler yok sanırım ama biraz ishal var oda geciyo yavas yavas

Brewsly

Yabancı cisim yutmuş da olabilir. Benimkisi sahte çiçek yemiş kustu sonra allahtan

Sulecrn

Sucuk yemişti ishali ondandir dedi veteriner karninin sisligi de toparladigindandir dedi gecmesse ishal getir muayne ederiz dedi

Sulecrn

Sucuk yemişti ishali ondandir dedi veteriner karninin sisligi de toparladigindandir dedi gecmesse ishal getir muayne ederiz dedi