Uygun Fiyatlı Kuru Mama

Yrnkrblt20

Merhabalar
Kedime en başta proline markasını veriyordum fakat sonradan sadece kokup geri çekiliyordu mamanın ağzı hep kapalıydı sonra bestpet e geçtim iştahla yiyor ve tüyleri düzeldi FAKAT çok fazla kaşınmaya başladı ve bu nedenle de yaralar oluştu. Bana iyi mi kuru mama önerir misiniz? Öğrenciyim ve bütçem kısıtlı

26 CEVAP

GammaLamina

Kaşınmayı hemen ucuz mamaya bağlamasak mı acaba? Yara oldu her tarafı diyor. O yaraların boyutunu, iltihap kapıp kapmadığını da bilmiyoruz. Lütfen bir hekime gidin. Mama kaynaklı diyorsa değiştirirsiniz mamayı.

Quicker goody veya econature kullanın

Sselin1

https://m.***.com/brit-premium-cat-somonlu-yetiskin-kedi-mamasi-8-kg-P244446915?gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjw36DpBRAYEiwAmVVDMDQWYCdwQ1EGTTfoh31KdWDaXOZvFLOCXOIOVnBAyzADCVaG3L2goxoCMkwQAvD_BwE yaralarin sebebini bilmyoruz ama en azindan tavugu bir sure beslenmesinden cikarip gözlemleyin isterseniz attigim balikli mamanin kilosu 18 lira fiyatina gore icerigi de guzel pro line, reflex yerine bunu deneyin daha iyi butcenizi cok az asiyor. Umarim yaralari gecer alerji cidden zor bende ayni sorunu yasiyorum gecmis olsun.

toffy_the_cat

Goddy ve EcoNature asla alma.Quickerı bilmiyorum.Arkadaşın dediği mama ve [ buna]
(https://www.*********.com.tr/golosi-sigir-etli-kedi-mamasi-7) bak.

toffy_the_cat

https://www.*********.com.tr/golosi-sigir-etli-kedi-mamasi-7

toffy_the_cat

https://urun.***.com/kuru-mama/reflex-plus-kuzulu-yetiskin-kedi-mamasi-15-kg-P349188963?cid=700501&utm_source=comp_cimri&utm_medium=cpc&utm_campaign=cimri_genel

Fiyatı inanılmaz ucuz ama golosi daha iyi.

Golosi sığır etli önermişsiniz ama içinde sadece %6 sığır eti var. %6 nedir? O da Allah bilir sığırın neresi... %28 tavuk eti. Onun yerine çorbalık tavuk al tazece haşla ver çok daha sağlıklıya gelir. Suyunu da içer mis gibi. Kediye mama yediricem diye sağlığından ediyorsunuz. Kasaptan sığır kemiği alsan haşlayıp suyunu versen bile çok daha sağlıklı. Arada balık alırsınız. Sardalyanın kilosu 15 lira. Bu şekilde çeşitlendirecek yoğurttur, laktozsuz süttür, pişmiş bezelye, havuç vb gıdalar verirsen kedide alerji falan olmaz. Hayvana da paranıza yazık edersiniz o mamayla.

BalliBadem

Goddy önermem aynı paraya Aro al on basar goddy e

Yrnkrblt20

Goddy almıştım benim kedim yemedi sokak hayvanlarına veriyim dedim onlar da yemedi cope attım

BalliBadem

Kötü olmuş

gzdeylmaz529

Ben en iyi olarak pro choice öneririm ben kendi kedim için de uzun bir süre kullandım. 2 kg 40 45 tl gibi bir fiyat. Tüy dökülmesi vb. için yararlı bir mama.