Uygun Fiyatlı Kuru Mama

Yrnkrblt20

Merhabalar
Kedime en başta proline markasını veriyordum fakat sonradan sadece kokup geri çekiliyordu mamanın ağzı hep kapalıydı sonra bestpet e geçtim iştahla yiyor ve tüyleri düzeldi FAKAT çok fazla kaşınmaya başladı ve bu nedenle de yaralar oluştu. Bana iyi mi kuru mama önerir misiniz? Öğrenciyim ve bütçem kısıtlı

26 CEVAP

BalliBadem

Kaç kilo mamaya ne kadar verebileceğinizi söylersenjz daha iyi olur

Yrnkrblt20

Örneğin proline mamasına 1.5 kg 20 veya 25 lira civarı verdiğimi hatırlıyorum bu uygundu benim için

Golosi, reflex plus alabilirsin.

toffy_the_cat

Ayn ya golosi ya da reflex plus

Yrnkrblt20

Çok sağolun

BalliBadem

Bence reflex yerine aro ya göz at ama golosi daha iyi

Yrnkrblt20

Aro internet üzerinden satılıyor mu?

Toriri

ben trendline kullanıyorum 1kgsi 15 tl kadar hiç bir zararını görmedim hem uygun fiyatlı hemde kaliteli

toffy_the_cat

TrendLine ı ben sokak canlaına bile layık görmüyorum açıkası.Taurin oranı çok az e dğerleri kötü.Reflex,ReflexPlus yada Golosi almalısın.

Yrnkrblt20

Reflex plus düşünüyorum ama bizim burdaki petshop pascal markasını önerdi onların varmış bi tık daha üstünmüş ve beğenmezse geri getir dedi 1kg 15 tl onu bi deniyim

limis

Kusura bakmayın da kilosu 15tl mamadan size hayır gelmez. Mama degildir zatrn o. Mama alırken tek baktığınız şey yiyor mu yemiyor mu ise zaten memnun da kalırsınız her mamadan ama Hayvan sagligindan olur. Uygun fiyatlı diye belirttiğiniz için arkadaşlar size en uygun yüzüne bakılan markaları söylemiş zaten.

Yrnkrblt20

Kusura bakmayın ama öğrenciyim ve herhangi bi desteğim yok. Gidip de royal alamam yada proplan kedinin sağlığını düşünüyorum tabi düşünmesem şu an verdiğim mama dan devam verirdim ve alerjiden duramazdı

Sulecrn

Ben kedime reflex veriyorum şuanlik bi sorun yok 1.5 kg 28 tl

limis

Ben size kedinizi sevmiyorsunuz demedim zaten. Bilmeseydiniz ilgili olmasaydınız sormazdiniz. Saydiginiz mamalar da cop para verdiginize değmez. Insanlar size cevap vermiş. Emin olun kedinizi petshopcudan daha çok düşünüyoruz. Ben de buyuk kedimle yollarim kesistiginde uni 1deydim. En iyi mamaları verdim hep. Kimse de yardım etmedi. Reflex alırsaniz uzun vadede daha ucuza gelir 15 kg alırsanız.

Toscana

Kaşındıysa yara olduysa alerji yapmış benim kızımda alerjik geçen gün diğer kedimin ödül mamalarını fazla yemiş kaşındı yara oldu vet özel diet mama verdi daha önce yediği ve ona iyi gelen mamalardan alın