Furminator Kullanan Arkadaşlar Bi Bakabilir Misiniz?

PsLuna

Kısa tüğlü iri ırk tekir kedim var. Orjinal furminator short hair cat small almak istiyorum. Ürün biraz pahalı onun yerine işime yarayacak çakmaları varsa kısa bi süre kullanabilirim önerirseniz. Çünlü orjinalini hangi siteden güvenip alabilirim bilmiyorum. Petlebide stoklara girmiş ama ürünün görseli orjinalden farklı gibi geldi bana. Siz ürünü nerden aldınız?

5 CEVAP

ballokumu

https://www.***********.com/pratik-furminator-kedi-kopek-taragi-4-5-cm-p-HBV0000085P20?magaza=Bundera-Turkiye

Bundan almıştım memnunum

Sselin1

****** sitesinde orjinal diye bilyorum bir bakin isterseniz orjinal olmayanlari genelde tüylerini kopariyor.

PsLuna

Güncel

PsLuna

Teşekkürler

sapiensasil

Ben bi tane kedileri olan bloggerdan bu dedelerimizin kullandığı plastik sık dişli tarakları kullandığını görmüştüm. Gösterdiğine göre baya işe yarıyordu bende zaten furminator vardı ama olmasaydı bunu bi denerdim