Orta Fiyatlı, Kaliteli Köpek Maması Önerisi

smct

Köpeğim için kuru mama alacağız farklı İnternet sitelerinde köpek maması önerilerini okuduğumda hep hills, nd, acana gibi markalar önerilmiş o markaları alamayacak kişiler için pek fazla öneri yok o yüzden ben de hem üstte saydığım mamalara nazaran daha uygun ve ucuz mamalara nazaran çok daha kaliteli olan mama markalarını sormak istiyorum kedilerim için golosi, proplan ve felicia kullandım köpeğimizde de yine golosi kullanmayı düşündüm ama olumsuz yorumlar gördüm bonacibo, pro choice, golosi, felicia, reflex gibi mama markalarını biraz inceledim pek tabii üstte saydığım mamaların yanında çöp ama siz yine de içlerinden kullandığınız marka varsa ve memnunsanız ve bunlar haricinde orta segmentte hangi mamaları önerirsiniz lütfen yazın

3 CEVAP

toffy_the_cat

ND diyecektim ama diyemedim.Petcurean,BritCare,Profine,Golosi alabilirsin :)

toffy_the_cat

Golosi hakkında neden kötü yorum var onu anlamadım ama.BritCare ve Profine bütçenize daha uygun gibi.