Kedi İçin Probiyotik

senakharman

Kedim için bir probiyotik almayı düşünüyorum. Sürekli dışkısında bir cıvıklık var. Tahlil yapıldı temiz çıktı parazit vs yok. Bağırsak florasını güçlendirmek toparlamak adına bir probiyotik almayı düşünüyorum. Veterinerimize de soracağım tabi ki. Burdan da sormak istedim kullandığınız ve memnun kaldığınız probiyotikler neler?

17 CEVAP

dogacik

Kedim yaklaşık 3 aylık, 1 aydır benimle ve geldiğinden beri biz de aynı sorunu yaşıyoruz. Kakası yumuşak olduğu için hep patileri de batıyor. Halinde enerjisinde iştahında hiçbir sorun yok. Küçük diye veteriner test yapmak istemedi bir süre daha gözlemlemek istedi. Probiyotik için her gün 1 tatlı kaşığı kefir vermemi önerdi ve virbac baby mamaya geçiş yapıcaz sindirim sisteminin düzenlenmesi için. Sade kefir faydalı olur diye düşünüyorum tabi veterinerinize yine de danışın. Geçmiş olsun :)

Berrefilizzz

Arkadaşlar probiyotik ne kadar süre sonra etkisini gösteriyor