Atlıyor Sürekli Olarak

ZarNiaN

Kedim sürekli olarak ayağıma atlıyor (tırnaklarını çıkartıp) kızıp oyun oynamıyorum bir süre ama 1 aydır devam ediyor bu sorunu nasıl çözebilirim yardım ederseniz sevirim

3 CEVAP

Sağa sola atlayıp yakalayabileceği yüksekliklerde sallanan çeşitli kedi oyuncakları asın derim. Epey bir çare olmuştu arkadaşımın kedisinde. Küçük lastik toplar, kendi yapabileceginiz minik ponponlar, sallanan ipler.. bunlar baya bi dikkatini dağıtır, enerjisini alır.

BalliBadem

Su spreyi taşı yanında yapınca hayır de yine yalarsa su sık biraz uzaktan

BalliBadem

Yaparsa*