Kedim Çişini Kuma, Kakasını Yere Yapıyor

se_ce

Merhabalar,
Daha önceleri hiç sorun yaşamazken 1 sene önce evimizde geçici kalan minik bir kedişin ardından, Kıtır Paşam kakasını banyoda yere yapmaya başladı. Çişini normal kumuna yapıyor. sonra içinden çıkıp yere kakasını yapıyor... Ne yaptımsa vazgeçiremedim.
Hadi ilk başlarda tepki veriyor dedim, normal dedim ama artık normal bir davranış olarak benimsedi.... Ve yapmaması gerektiğini de biliyor. Bazen banyoya girdiğimde tam kakasını yapacak durumdayken karşılaşıyoruz, ben bir şey söylemeden hemen kumun içine gidip oturuyor ama yapmıyor, inatla benim çıkmamı bekliyor. Her seferinde pes eden ben oluyorum. Ben çıkıyorum ve o da kumun içinden çıkıp yere yapıyor.....

4 CEVAP

se_ce

1 sene önce gelmişti :) Kabını değiştirdim, kumunu değiştirdim... hiçbirşey kar etmiyor :)

BENU

EVE KEDI GELMISE KUM KABINI VE KUMUNU ACIL YENILEYIN KEDILER KUMLARINDA BASKA BIR KOKUYA TAHAMUL EDEMEZLER AMA OYLE DEGIL SE YAPTIGI TUVALETINI KUMUN ICINE KOYUN SONRA KEDIYI KUMUN ICINE KOYUN EMIN OLUN KUMA ALISACAKTIR

BENU

BIR VETERINERE GOSTEREIN DERIM

se_ce

Sevgili Benu, her ay düzenli olarak Veteriner ziyaretimizi yapıyoruz. birçok şey denedik.
ve artık bile isteye yaptığına karar verdik.
en son sirkeli asitli detarjan denedim ona da bana mısın demedi.