Sarı Sıvı

KomurveMia

Arkadaşlsr kedim dün gece tüy topu kusmuş. Sabah uyanıp temizledim lakin kusmaya devam etti. Normaldir diye düşündüm. Turuncu sıvı içinde sarı bişeyler kustu 5 kez. Sıvı bi şekilde kusuyor. Daha sonra bi baktım poposunda bi sıvı var. Sanırım poposundan akmiş. Rengini çözemedim sarı gibi. Bu ne napıcam ciddi bişey midir

2 CEVAP

KomurveMia

1 ay önce kısırlaştırdım bundan dolayımıdor acaba. Vajinasındanda akmış olabilir tsm emin değilim

shrglcn6

bence hemen bi veterine danışın durum ciddi gözüküyor