Sizce Hala Bir Umut Var Mı

Anket

Olur
(3 oy)
Olmaz
(0 oy)
Maalesef
(0 oy)
Bir umut var
(13 oy)
Toplam (16 oy)

Sizce kedimin gözü açılır m? Ve isim önerir misiniz

33 CEVAP

Luckysmom

Ya kurban olurum çok geçmiş olsun :( veterinerin verdiklerini aynen uygulayın ve umudunuzu kaybetmeyin bence. Böyle olaylarda iyileşmeler de olduğunu duyuyoruz çok da kurtulamaz gibi durmuyo çünkü bence umut var

erdemrabia632

Benim geçen yil buldugum kedinin gözleri daha kötü durumdaydi. Emin olun umut var. Ben birde her gün gözünü ılık suyu pamuğa batırıp temizleyip ardından çayın demini sürüyordum. Akşam yatarken de çok az bir şekilde terramicyn kremi sürüyordum çok iyi gelmişti. umarım kedinize de iyi gelir

toffy_the_cat

Ben bilemiyorum ama benim kedimin yavrusunun gözü ondan biraz daha ilerdeydi ve smeliyatla alındı.Veterinere gidin yoksa 2sinide kaybeder.

Sağ gözüne bakarsanız korneasında bir hasar var diğeri de kapanmış gibi ve diğer kör kediler gibi olmuş her gün uğraşıyorum günde 3-4 kez bazen temizleme spray i ile bazen çay demi ile

erdemrabia632

Dışarıda mi bakıyorsunuz

toffy_the_cat

Bizimki bayağı yeşildi.Hani gözün oradaki siyah şey varya lşimdi adsını unuttum.O bayağı akmış g,b,yd,.Ameliyatla alınmazsa diğeride böyle olur dendi.Sizinki dedikleri gibi düelir umarım

toffy_the_cat

Umarım kediniz kedi nezlesi olmamıştır.Kedi nezlesi ile ilgili bilgiye buradan bak bence.

toffy_the_cat

Bence hayatını kaybetmesindende oraya gitmesi daha iyidir.Dediğim link i lütfen oku

toffy_the_cat

Yolvuluk içinde bu linki oku...

limis

Arada arabayi durdurup kumuna koyun cok bi şey yemez kediler yolda. Yerse yesin. Daha yavru cok bi sıkıntı çıkaracağını sanmam size

Ahsenbb

Kuma yapmayı öğrenir o problem değil 1 aylıksa göze de kurtulabilir umut var hala çok küçük.
Ben arabayla 12 saatlik yolculuk yaptım ve lenada yanımdaydı tuvaletini altına yapmadı eve gelir gelmez kumunu koydum hemen ona yaptı.Mama vermiştim çok küçüktü o zamanlar ama geçen ay tekrar seyahat ettik bu seferkinde mama vermedim tuvaleti gelebilir onada sıkıntı olmasın diye.Ben evden çıkmadan önce yedirdim içirdim tuvaletini yaptırdım oyle cıktık evden problem yaşamadık.Sizde eve almadan 2 3 gün önce iç parazit dış parazit yaptırıp son 2 3 gün de köyde evde yaşarsa hem parazitlerini atar hem de siz yola çıkmadan önce mama tuvalet konusunda yönlendirmiş olursunuz

Veterinere gittik terramycin verdi bide göz temizleme spray i aklımda bir soru var şimdi bazı kör kedilerin gözleri alınıyor bunun nedeni ne ben aldırmasam bi zararı var mıdır?

Bu arada sol gözünün korneasında darbe varmış yanlış hatırlamışım

Köyümüzde yavruladılar normalde istanbul da yaşıyorum kedi oraya gelip Doğum yapmış bende o kedinin özel bir bakıma ihtiyacı olduğunu bildiğim için Ağustos un 20 sine kadar orda kediye bakacağım sonra istanbul a götüreceğim orda bakmaya devam edeceğim sizce yolculukta bir sıkıntı çıkar mı ?