Kedime Dağılmayan Bir Kedi Kumu İstyorum

nagihan98

Arkadaşlar ben proline kedi kumu kullanıyorum kumdan memnunum ama etrafa dağılması rahatsız ediyor bir tavsiyeniz var mı

4 CEVAP

Dağılmayan kum neredeyse yok. Hepsi az çok dağılıyor. Kapalı tuvalete geçerek delikli olan kum paspaslarından alarak dağılmayı azaltabilirsiniz. Ben reflex ve mırmırdan memnunum ama paketten pakete değişiyor kaliteleri. Bir paket tozluyken öbür aldığım paket tozlu olmuyor. En iyisi ever clean ama fiyatı çok yüksek ben arada alıyorum.

Toriri

kitty max kullanın kesinlikle çok iyi şu ana kadar 4 farklı kum markası kullandım en iyisi buydu, pet shoplarda rahatlıkla bulabilirsiniz hem kokuyu çok iyi hapsediyor hemde dağılmıyor

Sselin1

Aynen kapali kedi tuvaleti ve delikli paspas kullanirsaniz dagilmayi buyuk ölcüde önlersiniz. Kalin taneli kumlar ince taneli kumlara gore daha az dagilyo isterseniz deneyin ama ince taneli kadar iyi topaklanmiyor.

BalliBadem

Bende gardenmix kullanıyordum sürekli süpürsemde her yere dağılıyordu bi süredir clear cat kullanıyorum dağılma sorunu baya çözüldü aslımda olay kalın taneli olması