Maden Suyu

BanuYuzgec

Kedim maden suyunu merak ediyor arkadaşlar versem zararı olur mu bir arkadaşım da aksine faydalı olduğunu söyledi ama nette bununla ilgili bir bilgi bulamadım

5 CEVAP

Kedicihanim

Gazını alırsan bir şey olmaz diye düşünüyorum mineralli su sonuçta, tabi böbrek rahtsızlığı yoksa :)

I know that humans and cats do not have the same digestive system

İnsanların ve kedilerin aynı sindirim sistemine sahip olmadığını biliyorum.

I don't give it because our digestive system and needs are different, but wait for the comments of those who know :)

Vermem çünkü sindirim sistemimiz ve ihtiyaçlarımız farklı, ama bilenlerin yorumlarını bekleyin :)

limis

Kabız ya da ishal olabilir diye hatırlıyorum ama emin değilim. Meyvesinde verin biraz. Bira falan değil sonuçta ölümcül olmaz

limis

*Meyvesizse