Nd Küçük Irk İçin Okyanus Balıklı Portakallı Tahılsız Mama

Merhaba, ND marka küçük ırk için okyanus balıklı portakallı tahılsız mamayı deneyen var mı? Br de bunun numunesini nereden bulurum? Büyük paket almadan önce numune alıp denemek iyi olurdu.

3 CEVAP

Fatiko

İstanbuldaysanız emin önünde büyük paketinden açık veriyorlar ben elimdeki ile karşılaştırdım aynısı kedimde severek yedi

Nd'nin numunesi yok,kuzulusunu daha çok seviyorlar öneririm

Teşekkür ederim. Uzun süre kuzulu balkabaklı olanı yedi. Ondan memnunduk. Değişim gerekirse diye merak etmiştim. Suanda gastrit olduğu için farmina yemek zorunda. Ilginiz için teşekkür ederim hepinize