Köpek Patikleri Hakkında

Merhaba. Köpeğim, oyun oynarken kendinden geçiyor ve atlayıp zıplarken tırnaklarıyla bizde çok ciddi yaralar oluşturuyor. Biz artık alıştık da gelen misafirler perişan oluyor. En azından misafir geldiğinde kullanması için köpek patiği alsam sorunu çözer gibi geliyor bana ama kullanan arkadaşlar herhengi bir zararını gördü mü bu patik galoş ya da köpek botlarının? Köpeğin bunları yutması ya da yemesi söz konusu olabilir mi?
Şimdiden teşekkürler.

2 CEVAP

sezer127

Tırnakları çok uzun ise tırnaklarını kısaltabilirsin onun dışında birisinin üzerine çıktığında veya atladığında dikkatini dağıtıp ödül mamasıyla ödüllendirebilirsin. yanlış bir şey yaptığında sert ses tonu, doğru bir şey yaptığıda "aferin" gibi doğrulama sözcükleriyle ödüllendirirsen daha etkili olur.

Ayse_naz_G

Kesin bence daha mantikli biz ayakkabi aldigimizda yuruyemedi dhdhjsj