Kedim Neden Böyle Yapıyor

Danilea

Benim 1 i anne 3 ü yavru olmak üzere 4 tane kedim var ablam 3 haftalık bir erkek kediyi eve getiriyor ve bizim en küçük kızımız la onu uzaktan bakıştırdık ondan sonra kendi annesine benim anne ve babama bana birşeyler anlatmaya çalışıyor annesi ona kızıyor gece oldu ablası ve abisine hırlama ile tıslama arasında birşeyler yapıyor ama bize birşey yapmıyor normalde çok sessiz sakin bir kedidir abisi ile ablasıyla oyun oynarken eziyorlar falan hiç ses çıkarmayan kedi uzakta dursalar tıslıyor hırlıyor ne yapabiliriz neden böyle yapıyor teşekkürler

2 CEVAP

Ebruzeynpp

Benimde kedim herkesle arası iyidir normalde fakat 1 hafta önce kuzenim bize kalmaya geldi bir süre bizde kalcak kedim onu asla yanına yaklaştırmıyo normalde kedim kedidende korkuyo kedi yaklaşınca onada hırlıyo tıslıyo saldırıyo aynı şekilde kuzenimede öyle tepki veriyo yaklaşınca pusuya yatıp tıslıyo hırlıyo biraz daha yaklaşırsa saldırıyo tırmalıyo nedenini bilen varmı ?

Anonymus552223

Noktalama işareti kullanin anlayamadim sorunuzu:) Ama anladigim kadariyla yeni tanisan iki kedinin birbiriyle anlaşamamasi cok dogal, zamanla ayni evde kalirlarsa alişirlar fakat ayni evde kalmayip birkac gunluguneyse hic alistirmaya calismayin.