Kedi Aknesi Kediler Arasında Bulaşıcı Mıdır?

GammaLamina

Bir kedimin çenesinde hafif dökülmeye beraber çok az siyah noktalar olduğunu fark ettim. Elma sirkesini sulandırarak temizledim orayı. Büyük ihtimal plastik kaptan olduğunu düşünüyorum. Aknesi olan kedi diğer kedilere bunu bulaştırabilir mi?

4 CEVAP

BalliBadem

Bizimkindede vardı yakın zamanda kabı toprak kap bi süre sirkeli suyla sildim olmadı geçen ay yine soldim tarağıyla döktüm fln 2 güne geçti bitti su kabını her gün mama kabını haftada 2 3 kere yıkamaya özen gösterin geçer bulaşıcımı bilmiyorum

GammaLamina

Geçip geçmemesinde değilim zaten. Bana bulaşıcı olup olmaması bilgisi gerekli. Teşekkürler yine de.

Emreiz

BULAŞICI MI ACABA GÖZLEMLEDİNİZ Mİ

GammaLamina

Hayır bulaşıcı olmadı. Diğer kedimde de oldu ama aylar sonra. Sonra hepsinden kurtulduk.