Acil Bu Kediye Yardım Lütfen

Fatiko

Geçen size bahsettiğim köyde yaşayan bir kız vardı kedisini şehire veterinere götüremiyor araç yok maddi durumda yokmuş. Bizim burda sadece inekleri büyük hayvanlara veteriner bakar diyor. Ailesinin de izin vereceğini sanmıyorum. Fotoğrafı atıyorum size dün yeni 4 tane yavru yapmış. Yüzünde bilye gibi şişlikler çıkıyor ve sonra patlıyor. Bu hayvanı köyden aracıyla alıp veterinere götürecek biri aranıyor yardım eder misiniz lütfen? Yer Gaziantep belenköy

6 CEVAP

Anonymus552223

Duzenli gittigi veterineri olan biri sorsun bir zahmet bu soruyu goren. Ama muhtemelen ayni seyleri soylicek, bu tarz enfeksiyon cok goturdum ben

Buradan yardım eden cikmayacaktir. Gaziantep gruplarına mesaj atın ilanı paylassinlar facebook ve instangrama bakın illaki sayfalar vardır.

Anonymus552223

Yavrular biraz daha buyuyunce gotursunler hem goturmusken kisirlastirirlar. Simdilik batikon alip surebilir. Abtibiyotik kullanamaz zaten anne kedi. Kaldi ki veterinere foto atmak da yetiyo cogu zaman illa kediyi tasimalarina gerek yok

Fatiko

Soru sormak bile parayla ha gi veteriner fotoğrafla yorum yapıyor acaba. Ben ne zaman arasam ya hekime bağlamıyorlar ya da oraya çağırıyorlar ufak bir fikir almak için bile.

erdemrabia632

Instagram da barınak meleği var ona sorabilirsiniz

minnoskoss_123

Veterinerinize fotoğrafı gösterin derim. Net birşey söyleyemez ama en azından belki kedinin bir veterinere götürüleceği zamana kadar öneriler verir. Örnek: Baticon sürün, yaraya dokunmayın vb.