Hayvan Barınakları

erdemrabia632

Sokakta bulduğunuz hayvanı hiç barınakta aşısını yaptirdiniz mi yardimci olur musunuz

6 CEVAP

minnoskoss_123

Yakın zamanda yaptırmayı düşünüyorum.

Anonymus552223

6 aydan once kuduz asisi olmuyor. Anlami yok goturmenizin. Daha cok hastalik kapar orda, elinizden geldigince besleyin veya sahiplendirmeyi deneyin

Anonymus552223

Bizim buranin barinagi sadece kuduz aşisi yapiyor digerlerini yapmiyorlarmis

erdemrabia632

Peki nasıl yapıyorlar yani sokak hayvanları için ücretsiz bakıyorlarmis doğru mu bende yavru bir tekir buldum götürmeyi düşünüyorum

Atak75

İzmir veteriner işleri sokak hayvanlarına ücretsiz bakıyor bildiğim kadarıyla bir çok ilde belediyeler ücretsiz bakım ve aşı yapıyorlar

BalliBadem

Ben belediyede kısırlaştırma yaptırdım kuduz aşısı yapıyorlar hastaysa tedavi ediyorlar diye biliyorum barınaklardan emin değilim