Max 150 Tlye 15 Kiloluk Alabilecegim En Uygun Mama Nedir?

Grimaddecandy

Merhaba arkadaşlar. Bana cok uygun fiyatli iyi bir mama onerir misiniz?
Evimde baya 9 tane yetişkin 14 tane yavru kedi besliyorum şuan. Sokaktakileride besliyorum. Ogrenciyim. Aile evine mama yolluyorum her ay. Aylik en fazla kedi mamasina verebilecegim miktar 150 tl. Mito kullaniyordum ilk zamanlar hersey iyiydi ama şimdi diskilari rengarenk gördüm. Şok oldum. Acil mama değişikliğine gitmem lazim. Ama butcemde belli. Evdekilerin cogunuda sokaktan aldim. İyilestirdim evden cikartamam simdi. Hepsine bakmak zorundayim. Kisirlastirmalarida var. O yuzden bütçem bu kadar az. 4 tane de yavru kopek buldum sokaktan onlarida sahipendirene kadar bakmam lazim. Kopek mamasi tavsiyelerinede acigim.

12 CEVAP

Reflex or golosi.golosi better but.

reflex veya golosi.golosi daha iyi ama.

kaantekgoz

https://www.***********.com/prochoice-proderma-yetiskin-kuzu-etli-kopek-mamasi-18-kg-p-PTALFAPRODER18 köpek maması olarak tavsiyem budur, bunun dışında diğer pro choice kedi mamalarını da araştırmalısınız fiyat olarak oldukça uygunlar uzun süreli kullanım sağlıyolar, içerikleri zengin ve doyurucu

Atak75

Ben uzun zamandır mito kullanıyorum 15 kilosu 97 lira ve kedilerim bayilarak yiyor yaklaşık 25 kedim var

Mito çok kötü cidden sokak kedilerine bile almam. Reflex alabilirsin hem kedi hem de köpeklere içeriği çok iyi değil ama fiyat/içerik açısından çoğu mamadan daha iyi.

Grimaddecandy

Mitoyu veriyordum bende memnundum ama afedersiniz kedilerim rengarenk diski yapıyorlar. Gida boyasi cok var icinde. Su ara bozdular iyice.

bappatan

Bonacibo kötü görülse de ben kedilerimde 2 yıl kullandım herhangi bir problem de yaşamadım işe başlayınca da Matisse e geçtim bence sağlıksız değil. Tüy dökümü bile yapmadı kedilerimden 1 tanesi uzun tüylü olmasına rağmen...

BalliBadem

Aro olabilir f/içerik güzel

Anonymus552223

Reflex

Gokhanozerdem

https://www.*********.com/kedi-mamasi

Atak75

Ben bir yıldır mito kullanıyorum bütün kedilerim büyük bir iştahla yiyorlar değiştirdiğim zaman yemiyorlar gelişimleri kiloları çok güzel yavrulara proplan aldım onlar bile büyükler ile mito yiyorlar 25 kedimde çok seviyor tabiki tercih sizin

Kendi yaptığınız mama.
https://*************/konular/kediler-icin-kuru-mama-tarifi.416/

bappatan

Kedilerin bayılarak yemesi o mamanın iyi olduğunu göstermez. Aslında yorumlarda hep bunu görüyorum. Mesela çocuklarımız da bıraksan sürekli cips yer ama biz mümkün olduğunca onlara cips vermeyiz. Her kedinin bünyesi farklıdır mesela siz mito’da böyle bir etki gördünüz benim yakın arkadaşım 15 yıldır mito veriyo ve 1 kere bile sıkıntı olmadı. Siz mama değiştireceksiniz ama bütçeniz belli bu yüzden çok da iyi bir mama öneremiyoruz ama bu demek değildir ki kedinize “zehir” yedireceksiniz. O gözle bakanları kınıyorum. Yukarıda çok güzel mamalar tavsiye edilmiş 1 tanesini seçip etkilerini gözlemlemelisiniz böylece daha kesin ve kalıcı çözüm bulmuş olursunuz. :)