Uygun Fiyatlı Yavru Köpek Mamasi

Grimaddecandy

1 tane yavru köpek 2 tane yetiskin kopek icin uygun fiyatli mama markasi ariyorum arkadaslar. Butcem baya az. Fiyatlarla birlikte yazarmisiniz

5 CEVAP

Some people in my country use Golosi-branded food for street animals. Content and price suits you.

Ülkemdeki bazı insanlar sokak hayvanları için Golosi markalı yiyecek kullanıyor. İçerik ve fiyat size uygun.

minnoskoss_123

Golosi, Reflex yada Enjoy. Fiyatları değişebiliyor. O yüzden siz bulunduğunuz yere göre fiyatlarını araştırsanız daha mantıklı olur.

BalliBadem

Köpekler için bilemesemde kedi maması f/p olarak aro güzel köpek mamasıda aynıdır herhalde

Köpekler çok yediği için köpeklere aro alabilirsiniz. Biraz daha bütçeniz varsa reflex.

Golosi-https://www.*********.com.tr/golosi-yavru-kopek-mamasi-12-kg
202 TL