Acana Nd Orıjen

Hilakyol

Anket

ORİJEN
(8 oy)
N&D
(6 oy)
ACANA
(7 oy)
Toplam (21 oy)

Arkadaslar acana nd ve orijeb mamaları hakkında görüşlerinizi bilmek istedim. Lütfen oyladıktan sonra yorumda yazıp neden iyi ya da kötü belirtiniz :)) Şimdiden sağolun dikkate aldığınız için ^^

8 CEVAP

Hilakyol

Pro plan mı? Pardon ama siz hiç araştırma yapmadınız mı? Ben sizd açıklama yapayım. Pro plan çoğu vet. İn para uğruna önerdiği kedilerindr sevmesi için katkı maddesi katılan zararlı bir mana kedinizede paranıza da yazık

Shaco

ben köpeğime N&D kullanıyorum her türüne bayılıyor ve içeriğide fena değil.

Meat quality ranking;
1-ORİJEN
2-ACANA
3-N&D

But all quality

Et kalite sıralaması;
1-ORİJEN
2-ACANA
3-N&D

Fakay hepsi kaliteli

Hilakyol

Kediler hakkında da yorun alırsam güzel olur ama teşekkürler

Shaco

kedime pro plan kullanıyorum somonlusuna bayılıyor sorduğunuz markalardan N&D derim kedi ve köpek bakımındanda içerikleri aynı genede :)

Shaco

diğer markalarda çok iyi ama içeriğini sevmedimi yemiyorlar benimkiler maalesef :D

Hilakyol

Pro plan mı? Pardon ama siz hiç araştırma yapmadınız mı? Ben sizd açıklama yapayım. Pro plan çoğu vet. İn para uğruna önerdiği kedilerindr sevmesi için katkı maddesi katılan zararlı bir mana kedinizede paranıza da yazık

Gozdetemizel

Ben orijen cat&kitten kullaniyorum 9aydir.hic problemimiz olmadi,icerik balik-hindi-tavuk karisik ve daha cok sey var icinde incelediyseniz gormussunuzdur.hic problem yasamadik.gecen ay kisirlastirdik kisir mamasina gecmedim gecmeyecegimde.ztn dengeli degerleri oldugu icin acana ve orijenin kisir mamasi yok.tekbasina tavuk yemedigi icin nd tavuk narli numune istedim denemek icin suratina bakmadi.benim
Deneyimlerim bunlar