Önemli Acil!!!

Leyl003

mahallemizde yaklaşık 7 aylık uyuz olmuş bi köpek var.. çok sevimli sevilmek istiyor dünya tatlısı bişey.. sanırım uyuz olmuş dehset kaşınıyor.. yaraları var..diğerleri için de sorun teşkil edebilir.. kimi aramalıyım.. kimden yardım istenir.. tam bilemiyorum.. vet. Arasam gelirler mi?

9 CEVAP

minnoskoss_123

Sokak hayvanları ile ilgilenen veterinerleri arayın yada instagramda Sohayko D3neği’ne yazabilirsiniz.

BalliBadem

Belediye hastaysa bakımını yapar aşılar yalnız başında beklemezseniz barınağa gönderilebilir

Toriri

oturduğunuz yeri bilmem ama bizim buradaki veterinerimiz sokak hayvanları ile ücretsiz ilgileniyor çevrenizde ilgilenen vardır belki

Kilosunu ortalama tahmin edersiniz zaten veterinerinize söyleyin size kilosuna göre ilaç versin. Her gün verirsiniz yaş mamanın sosisin içine karıştırarak.

Leyl003

Fotoğrafını çekip vete gostercem ve ilaç temin edeceğim.. vet inş guzel yönlendirir.. bugun bu işi halletmeliyim bi gorseniz nasıl inliyor bi de yaraları var.. havalar da sicak.. inş guzel bi netice alırız..

Leyl003

Teşekkürler

Leyl003

Barınağa gitsin istemiyorum mahallemizde olsun yine.. burda mutlu ve seviliyor çok..

Anonymus552223

Barinaga gitmesin tedavi etmeyebiliyorlar uyuzu. Kendiniz goturemez misiniz veterinere

prenssahin

bazı veterinerler gelir veya barınaklara söyleyebilirsin ama söylemeden önce o barınağı ya da veterineri araştırmalısın çünkü bazıları dolandırıcı