Aşı Yan Etkisi

Sevimpaksoy

10 yaşındaki kedime flprex dış parazit damla çözeltisi ve bir gün sonra pofender iç parazit damla çözeltisi uygulandı. Bir gün sonra çözelti sürülen yerlerdeki tüyler öbek öbek dökülmeye başladı.veterineri aradım allerji yapmıştır sudo krem sürün dedi. Sürdüm tabaka halinde kaldı .kaşınıyor herhaldeki kedim kaşımış biraz tırnağı ile çizmiş tüysüz derisini.Endişeliyim.Bu yanıkmıdır yoksa allerjimi?Bana acil cevap yazabilirmisiniz?

1 CEVAP

Anonymus552223

Gecmis olsun. Hic bilemiyorum ama kediniz disari cikmiyorsa surekli dis parazit yaptirmaniza gerek yok