Kedimi Dışarı Çıkartamıyorum

prenssahin

çok korkuyor ve çıkamadığı için korkusunu yenemiyor

4 CEVAP

Infernus

Çıkarmayın siz de efendim. Dışarısı onlar için elzem bir ihtiyaç değil. Hatta iç dış parazitler hastalıklar sebebiyle çok tehlikeli. Korunaklı bir pencere veya balkondan dışarıyı seyretmek çok daha keyifli onlar için emin olun.

Ayrıca dışarıya zorla çıkartarak bu korkusunu yenemezsiniz. Kedilerde tam tersi etki ve stres yapar herhangi bir baskı. Kendi haline bırakın.

prenssahin

gerek yok ise çıkartmayalım teşşekürler

Gamzessven

Ev kedisinin dışarda işi yok zaten çıkartmamanız doğru bir karar olur

prenssahin

teşşekürler