Yavru Kedilerde İştahsızlık Ve Halsizlik

Cns23

İki tane 1.5 aylık dişi kedim var. Birinde gün içerisinde iştahsızlık oluyor ve yemek yedikten sonra halsizleşiyor.. Diğerinde ise böyle bir durum yok.. Veterinere götürdüm bir sorun yok dedi..Yemek yedikten sonra neden halsizleşiyor olabilir?

8 CEVAP

Gamzessven

Yemek olarak ne yiyor belki ağır geliyordur

prenssahin

Belki yemek nedeniyle olabilir belki de ara sıra karnı ağrıyor olabilir mama olarak ne yiyor

Cns23

Kuru mamaya alıştıramadım.. Yaş mama yiyor bazen de haşlanmış tavuk.. Herşeyi yemiyor bir öğün yediğini bi dahaki öğün istemiyor

Merhaba benimde kedim 3.5 aylik hastalanmisti sanirim cigerlerini usutmus veteriner oyle soyledi bi kac gun boyunca igne yaptirdik sonrasinda ymeketen kesildi en sevdigi mamayi bile yemiyordu bir iki gun sonra tüy yumagi kustu sizinkinde oyle bir sorun olundugunu dusunmuyorum ama stresten veya sicaktan yemiyor olabilir biz geceleri verince daha cok yiyordu ve istahini arttirmak icin asiri olmamak kaydiyla cunku fazlasi vitaminsizlik yapiyormus konserve ton baligi ile cig ciger verebilirsiniz bizimki cok sukur yemeye basladi bi deri bir kemik kalmisti yavrum yani tehlikeli boyutlara ulasabiliyor yinede bi veterinere gistermekte fayda var

unienx

Veteriner tarafından sorun görülmediyse çok endişe etmeyin fakat iştahsızlık tehlikeli olabilir ama her kedi zaman zaman iştah kayıpları yaşar. Hayır diyemeyeceği yiyecekler deneyin kuru mamaya alışması için de yaş mamayla karıştırarak deneyebilirsinizgeçmiş olsun

GammaLamina

Yavru kediler gün içinde büyük miktarlarda mama yemiyorlar zaten. İç parazit sorunlar yoksa, veteriner hekim de bir şeyden şüphelenmediyse büyük ihtimal mama yedikten sonra uyku bastırıyordur. Bir de havaların sıcak olduğunu düşünürsek gayet normal bir durum.

Cns23

Umarın ciddi bişeyi yoktur.. Her yolu denedim.. İnş iyi olur

Cns23

Bu son iki üç gündür havalar serin gidiyor ama durum aynı şuan bile halsizlikten uzanmış nasıl koyuyorsam öylece kalıyor kardeşi ise sürekli oyun peşinde..