Kedin Çok Tüy Döküyor

EzgiArslan

arkadaşlar kedim çok fazla tüy döküyor tabi tüy dökmesi normal ama biraz fazla geliyor bana acaba neler yapabilirim bir de tarağa ihtiyacım var fazla bulunduran biri benimle iletişime geçebilir mi ankarada oturuyorum

1 CEVAP

Taraklar çok pahalı değil ki kendiniz de temin edebilirsiniz. Hem düzenli taramazsanız tüy dökümü çok olur tabi. Mamanız tavukluysa balıklıya geçin. Vetoskin kullanabilirsiniz epey azaltıyor tüy dökülmesini. Herhangi bir balık yağı kullanabilirsiniz. Haftada bir/iki yumurta sarısı verebilirsiniz. Her gün düzenli olarak tarayın kedinizi.