Kısırlaştırma Öncesi Vitamin Takviyesi?

beautifulcat

Merhaba herkese, kedimin kısırlaştırmasını biraz askıya almıştık. Yaz bitmeden kısırlaştırmak istiyorum, kedimin corona virüsü pozitif olduğu için çiftleştirmeyi düşünmedik hiç. Kısırlaştırma öncesi kullanıp memnun kaldığınız multivitamin veya takviye önerisinde bulunur musunuz acaba? Şu an ben Spirulina ve Lysine kullanıyorum. Viyo Recuperation'ı da alacağım ama onu ameliyat sonrası kullanmak istiyorum.

5 CEVAP

Gamzessven

Viyo reinforces bence

BalliBadem

Ben kedi vitaminleri pahalı olduğu için çocullar için olan polivit vitaminini kullandım iyide oldu gibi

Immuneks şurup tavsiye ediliyor.

beautifulcat

@Gamzessven: Viyo Reinforces'ı bu kıştan yaza geçerken kullanmıştım, bu kadar sık aralıklarla tekrar kullanmalı mıyım bilemedim açıkçası. Veteriner hekimimize danışıp karar vereceğim, ama gerçekten gözle görülür bir fark oluşturdu kullanmak isteyen arkadaşlar için söyleyeyim. Teşekkür ederim ilginize :)
@BalliBadem: Hiç aklıma gelmemişti, çok teşekkür ederim tavsiyenize. Dozunu nasıl ayarladınız acaba?
@Kedizeytinvepeynir: İlginize çok teşekkürler :) Onu da değerlendireceğim.

BalliBadem

Tam hatırlayamadım ama şırıngayla ölçüyordum 1 ml 2 ml fln