Kedi Parazitini Dvdemi Yapmalıyım

Berrumeke

Kedimin iç dış parazitini evde yapmama veterinere yapmam arasında ne gibi farklar var

8 CEVAP

pinarcaya

Ic parazit icin de ense damlalari var. Ben her ikisini de evde yapiyorum. Ama yalayamayacak bir noktaya yapmaya dikkat edin.

Gozdetemizel

Valla az once bu damlalari evde yapan birinin kedisinin ne hale geldigine dair acilmis bi soru vardi.hekime birakmak en iyisi

Ebruzeynpp

Ben dış paraziti evde yapıyorum yaptıktan sonra 3 saat kediye dokunulmaması gerekiyo o yüzden genelde dışarı gitceğim zamanlarda yapıyorum , iç parazit ağız yoluyla verildiği için kedime söz geçirip ağızdan veremiyorum onu veterinerde yaptırıyorum

Berrumeke

Hmm anladım ilk önce evde Bi deneyimlemem lazım anlaşılan çok teşekkürler

Sselin1

En iyisi veterinere uygulatmaniz ozellikle tecrubeniz yokken kedinizi denek gibi kullanmayin. daha yeni bir yavru kedinin zehirlendigini duydum yanlis veteriner uygulamasi bir de :/ damlalar pek masum degil yani ve gerekmedikce kullanmanizi tavsiye etmem. Ben kullanmiyorum mesela ve kedilerim hic pirelenmedi ne zaman pirelenirlerse ozaman kullanirim bos yere kedinize zehir uygulatmayin.

ballokumu

Arkadaşlar ben damlayı veterinerde aldım bana nasıl damlatacağımı gösterdi ve orada damlattım. Hiçbir korkulacak durum olmadı açıkçası

Ben de yıllardır sokak kedilerine falan kendim yaparım. Kendi kedilerimi sahiplendiğimden beri onlara da kendim yapıyorum. Hiç sorun çıkmadı daha önce.

Berrumeke

Veterinerimizde evde yapabileceğimizi söyledi çok teşekkürler cevaplar için