Gourmet Gold Ve Naturea Gibi Mousse Kıvamında Başka Mamalar Var Mı?

MissClouseau

Benim kedi anca mousse kıvamında olursa yaş mama yiyor. Naturea ve Gourmet Gold alıyorum da, başka da varsa onu da denesin belki daha sever diye soruyorum.

9 CEVAP

pinarcaya

Ciao ve vitacraftin posette olan yas mamalari

the gourment is a very bad food but naturea is very good.The matissew brand is also good.
https://www.farmina.com/tr/kedİnİz-İÇİn/17-matisse.html
but the ratio of matisse d et not fully specified

but you can get good quality according to gourmen.The first choice should be naturea

Sselin1

Nutri feline deneyebilirsiniz ton balikli cigerliyi tavsiye ederim. Icerigi de gayet temiz.

MissClouseau

@Blog_with_My_Cats Farmina doesn't work well for my cat. She never threw up over any food except for N&D. I know Matisse is a different line but our experience with N&D discouraged me to try anything else from Farmina.

Why do you think Gourmet Gold is bad?

MissClouseau

Pro Plan'in bu mamaları taneli mi yoksa mousse kıvamında mı? https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/pro-plan-delicate-hindili-yetiskin-kedi-konservesi-85gr.html

Hiçbir yerde içeriğin fotoğrafı yok. :-/

beautifulcat

Herhangi bir mamayı blenderla püre kıvamına getirebilirsiniz, yemediği mamalar olursa ben öyle yapıyorum hep.

toffy_the_cat

Onun yerine ben diyin.Çğnkğ içinde şeker var et çok az hatta Suzi araştırmış.

MissClouseau

Suzi kim? Araştıracak bir şey yok içindekiler listesine bakarsanız onlar zaten en fazla içerikten en aza kadar sıralamada.

toffy_the_cat

GourmentGOLD kötü bir mama bu belli şeker var taurin yok zararlı tahıllar var en basit açıklaması bu.Üstelik %8 et var ama MırMır %45 et ve daha ucuz kaliteli.Arkadaşların dedikleri fikirler çok güzel