15 Kiloluk Sokak Kedileri İçin Ekonomik Mama Tavsiyesi

brkkst

Herkese merhaba sokakta kedileri beslemek için ekonomik fiyatlı ancak içeriği kötü olmayan sağlıklı uygun mama arıyorum. 2-3 kedi kısırlaştırılmış diğer kediler normal kedi hepsi için uygun bir mama alabilirmiyim ? yoksa ayrı ayrı mama türünden mi almam gerekiyor. toplamda 7-8 kedi mevcut. yardımcı olursanız sevinirim. Evde beslemiyorum sokakta yaşıyorlar.

14 CEVAP

Anonymus552223

Reflex, enjoy, econature

brkkst

kısır kediler ve normal kediler için aynı mamayı versem sorun olur mu. kısırlaştırılmış mama alsam normal kedilere zarar verir mi

Anonymus552223

Kisirlastirilmis mama almayin bence. Sokak kedilerde kilo problemi olmayacagi icin, yagi dusurulmus mama almaniza gerek yok

Kısır kediler dişiyse normal mama vermende sıkıntı olmaz. Eğer kısır kediler erkekse kısır kedi maması vermezsen idrar yolu problemi yaşayabilirler. Enjoy alabilirsin.

brkkst

normal kediler için enjoy alayım o zaman. peki kısır kedi için ekonomik ve sağlıklı önerebileceğiniz marka varmı ?

brkkst

15 kiloluk mamalardan önerilerinizi bekliyorum

brkkst

@ epiglottis çok teşekkür ederim.

brkkst

Kedizeytinvepeynir@ kısır kedilerden 1 tanesi erkek son zamanlarda kilo almaya başladı o yüzden sormak istedim

Magnesium is probably lower in foods such as phosphorus and calcium reflex.but this food is cheap.You get two kinds of healthy.

prenssahin

bence normal yetişkin mama alın

BalliBadem

O fiyatlara bence en iyi içerik aro da ben olaam aro alırdım

Sadece bir tanesi erkek ve kısırsa sırf onun için kısır mama almaya gerek yok. Enjoy alabilirsiniz tabi daha uygun fiyatlı olsun derseniz aro da güzel.

cagdan

https://m.facebook.com/476244149538963/photos/a.482112298952148/664339597396083/?type=3&tn=-R Bizim mahallede satıyor bence efektif. Gece buz gibi oluyo sokaklar içleri ısınsın mideleri dolsun

bbeyzvv

reflexin normal kedi maması