Yeni Gelen Kedide Pire Var.veteriner De Ense Damlası Uygulaması Yaptıracağım.komple Pirelerden Kurtu

Kerkenez

Kedimdeki pireleri veterinerin yapacağı ense damlası tamamem öldürürmü sizce

5 CEVAP

Eğer etkili bir damlaysa hepsini öldürür. Damla yaptıktan sonra pire tarağıyla iyice tarayın.

izmir_pet

Endiseye gerek yok vet. Hekim yaptiysa damla doker muhakkak. Lakin su var ki, kimi 2gunde bitirirken kimi 1hafta surebilir. Sonunda bitecektir mersk etmeyin

izmir_pet

bu surede elektrikli supurgeyle heryeri sıkca supurmenizi tavsiye ederim. Evin baska bolumlerinde kalmamalari acisindan

prenssahin

bence gider nasıl olsa veteriner vermiş
ama damltılan yere 3saat dokunmayın çünkü sizi zehileyebilir
dikkatli olun

Kerkenez

Veteriner ense damlasını yaptı.2 gün oldu.pirelerden kurtulduk. Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler arkadaşlar