2 Kedi Aynı Pusette Veterinere Gider Mi?

Gkctrs

2 kedimi de veterinere götürmem gerek ancak 1 puset var bende aynı pusete koysam sorun olur mu?

5 CEVAP

GammaLamina

Benim 4 aylık minikleri tek bir taşıma kutusunda götürürken bile ağırlıktan dolayı zorlanıyorum açıkçası. Bir de kutu içinde oynamak isterlerse iş iyice zorlaşıyor. Havalar da sıcak, ikisini ayrı kutulara koyun en iyisi.

Anonymus552223

Birbirlerine alisik olsalar bile, korkudan saldirabilirler. Bence riskli. Ama kesinlikle normal kutuya falan da koymayin cunku deli kuvveti geliyor kedilere kaçiyirlar saglam olmayan kutulardan

Gkctrs

Zaten kutu kaldırmaz 15 kiloya yakın da tek götürme için 1 puset daha almak istemiyorum. Birlikte büyüdüler 2 yaşında ikiside

Gkctrs

Öyle yapacağım sanırım. O zaman yeni puset bakmam gerekiyor.

Sselin1

Arabayla gidecekseniz veya cok yakin mesafeyse sorun olmaz. Ama uzun sure hem siz tasiyamazsiniz hem onlar bunalir dedikleri gibi havalar da cok sicak.