Whiskas Kedi Maması?

Whiskas mama sizce nasıl? Değiştirmem gerekiyor mu? Gerekiyorsa mama önerir misiniz?

9 CEVAP

Ayse_naz_G

Önceki sorulara bakıp sorsaydınız iyi olacaktı.Heryerde whiskas kötü yazıyor söylemeye gerek yok herhalde?

Anonymus552223

En kotusu whiskas. Mama yazip eski konulari arastirin cok fazla konusu gecti ama cogu mama whiskastan daha iyi zaten

GammaLamina

Çok baharatlı ve bu yüzden de genellikle uzun kullanımda böbrek sorunları yaratan ya da tetikleyen bir mama. İçinde daha fazla taze et bulunduran kuru/yaş mamalara geçmenizi öneririm. Bütçenize uygun mamaları bulup içindekiler kısmını karşılaştırarak en iyisini seçmeye çalışabilirsiniz.

BalliBadem

Kaç kilo mamaya kaç lira verebilirsiniz

mamadan ziyade doğal da besleyin haftada 2.3 gün

Gamzessven

Whiskas cidden en kötü mama. Acilen değiştirin. Nd ya da matisseye bakın.

Zynpkck

Nd matisse ve golosi whiskas tam bir fiyasko

Zynpkck

İlk üç mamaya bakabilirsiniz

minnoskoss_123

Asla Whiskas almayın. Onun yerine Matisse, N&D, Golosi, Virbac alın.