Kediyi Evde Yalnız Bırakmak

sydaglsen

Merhaba ailemle şehir dışına çıkacağımız için evde bırakmak zorundayız. Kalbim çok buruk. Komşumuzdan rica edeceğiz tabi her gün durumu kontrol etmek üzere. Ama sorun şu kedimi Malesef annem sokağa alıştırdı her gün dışarı çıkıyorum 1 hafta boyunca nolur yani bilmiyorum ne yapabilirim ya da o ne yapar. Komşumuz çıkarmaz çünkü açıkçası kediyi bırakıyoruz 3 saat sonra her yerde arıyoruz nerden çıkarsa artık bazen bulamıyoruz kendisi geliyo bununla uğraşmazlar
Biraz huysuz kendisi bizden başkalarına hırlıyor

1 CEVAP

sezer127

Kedi otelleri var istersen internetten araştırıp fiyat alabilirsin. Profesyonel kişiler tarafından gözetim altında tutulur.