Süt Anne

Kubra3467

İstanbul Kartalda yaşıyorum. Bu iki yavruyu anneleri terketmiş eve aldım ama daha 4 günlükler. Lütfen acil süt anne arıyorum yoksa ölecekler. Yarfımcı olabilecekler bana ulaşabilir mi?

3 CEVAP

Anonymus552223

Sut anne gelene kadar kucuk kedilere ne yapilmasi gerektigini biliyor musunuz?

BalliBadem

Şimdilik laktozsuz süt ile besle ölmesin bebecikler bide karınları doyunca internette videolar var tuvalet yaptırmak içim onu uygula yoksa çatlarlar şırıngayla süt verebilirsin ılık olsun

aleynakosar

satın süt vermek yerine özel süt tozları alıp suyla karıştırmalısın