Kedim Arada Kulak Kısmını Kaşıyor?

Ece5574

Biz kızımızı eve alalı daha 1 ay olmadı ama eve ilk gün geldiğinde dalin şampuanla yıkadık obdan sonra haftada 2 defe yıkadım şimdi yıkamıyorum temiz diye ama arada kulağını kaşıyor... İç dış parazit yapıldı. Damla ve hap verildi ayı küçük diye... sizce neden olabilir ben bazen kuduz mu diyorum ama öyle olsa belli olur diye düşünüyorum...

3 CEVAP

Erlsri

Benim kedim de arada kulağını kaşıyor normal bence.

Kuduz mu? :) Kulak kaşımayla kuduzun alakasını anlayamasam da bazen keyfine kaşınıyorlar. Dış parazitini yaptırdıysanız sorun yoktur.

toffy_the_cat

Çok sık kaşımıyosa bir sorun yoktur elbette.