Pitbul Yavrusunu Sokakda Herkes Seviyor Hayvan Yalak Olurmu

Pitbul yavrusunu herkes el ile temas ederek seviyor ve hayvan şımarıyor yalak olurmu

10 CEVAP

Sudeckmkc

Yalak olur mu ne ya? Sevecen olmasını kastediyorsanız bırakın olsun ne güzel işte insanlara alışıyor

Ayse_naz_G

sıfat, halk ağzında Arsız, sırnaşık anlamına gelir.

Ne? Yalak olur mu ne demek? Ne kast ettiğinizi anlayamadım.

Ayseghoul

Hahahaha umarım mantıklı bir açıklama vardır yoksa çok güldüm :D

Anonymus552223

Saldirgan olmasindam iyidir bence

Ayse_naz_G

Yalaka demek istemiş.

bappatan

Arkadaş dövüştürecek galiba sert abi yetiştirmek istiyor :) inşallah böyle bir fikriniz yoktur sadece şaka yapıyordum :)

Ama çevrede bunu söyleyen sadistler çok

GULLUKAVAK

YALAK NE İNEKMİ BESLİYORSUNUZ TÖVBE TÖVBE

Ayşe naz nasılda biliyosun biraz kitap okusalar senin gibi anlarlar