Kedim Balkondan Atamaya Çalışıyor Napıyon?

Miya123

Çıkıyo tam atlayacakken ben tutuyom

7 CEVAP

İşte bu yüzden kedilere özel sineklik yaptırın diye bas bas bağırıyoruz. Eninde sonunda siz tutamayacaksınız ve düşecek. Sinekliğin masrafı belki 100 lira bile olmaz ama kedinin tedavi masrafları binlerce lirayı bulur. Hatta belki daha kötüsü kediniz ölür. O vicdan azabıyla yaşamak zorunda kalacaksınız. Lütfen tel taktırın balkonunuza/pencerelerinize.

Zynpkck

Kısa bi çözümü var balkona çıkatmayın olsun bitsin benim kedim asla açılamicak bi kapıyı açmış ve düşmüş Allahtan ağaç vardı ve ona tutunmuş şükür bi sorunu yok ama yaşadığım şoku korkuyu size anlatamam geçen yıllardada çatıya kaçmıştı herkes bişey olmaz desede böyle şeyler oluyo dikkatli olun şimdi kapılar kitli duruyo hiçte balkona çıkmıyo onun için tel olmayan camları bile açmıyoruz bir kaç güne tüm camlara tel yapılcak kızım için biraz fedakarlık

Anonymus552223

Illaki cikiyorlar, tel en iyisi. Her gun burada kedim dustu diye soru açiliyor. Bir dusmez, iki dusmez ucuncude siz ne kadar dikkat etseniz de dusuyorlar. Bir de kisir degilse kisirlastirin. Kizisma donemindekediyi evde tutmak cok zor

toffy_the_cat

Evet acilen tel yaptırın.Sonra orası burası kırılıyor dediği gibi tedavimasrafı fazlaolur

toffy_the_cat

Evet acilen tel yaptırın.Sonra orası burası kırılıyor dediği gibi tedavimasrafı fazlaolur

Anonymus552223

Illaki cikiyorlar, tel en iyisi. Her gun burada kedim dustu diye soru açiliyor. Bir dusmez, iki dusmez ucuncude siz ne kadar dikkat etseniz de dusuyorlar. Bir de kisir degilse kisirlastirin. Kizisma donemindekediyi evde tutmak cok zor

Balkona çıkartmamak bir çözüm değil. Kedilerin ortalama ömrü 15 yıl. 15 yıl boyunca balkona çıkartmamanız, pencereleri açmamanız imkansız. İllaki bir dalgınlığınız olacak. Tek güvenilir çözüm tel yaptırmak.