Köpeğim Vitamin Kullandıktan Sonra İshal Oldu Kullanmayı Bırakmalı Mı ?

hrbsrn

Vitamin kullanmaya başladıktan iki üç gün sonra ishal olmaya başladı. Vitamin kullamına devam etmeli miyim yoksa bırakmalı mıyım ?

3 CEVAP

beautifulcat

acilen vitamini kesin, belli ki dokunmuş ve onun bünyesine iyi gelmemiş. mümkünse hekiminize danışarak başka bir vitamin takviyesi önermesini isteyin

Gamzessven

Vitamin dışında 3 gün içinde başka bir değişiklik oldu mu? Belki başka bir şeyden kaynaklıdır. Vitaminden olduğunu düşünüyorsanız da vermeyi bırakıp tekrar gözlemleyin düzelirse vitamin ona uygun değil demekki

hrbsrn

Teşekkür ediyorumm