Kedinin Evde Yalnız Kalması

Zynpkck

Merhaba cuma gün sabahtan yola çıkacagım pazargünüde akşama doğru dönmeyi planlıyoruz bu süre içinde kömürüm yalnız kalabilirmi yoksa cumartesi günü birinin kontrol etmesi gerekirmi hayranları çok illaki biri çıkar miniğime gelecek ama gereklimi bilemedim

2 CEVAP

Gozdetemizel

Gunde 1 kere yanina biri ugrayip kumunu degistirse,evi havalandirsa ve mama su takviyesi yapsa iyi olur tabi ki.2 gun yalniz kalamayacak bi hayvan degil kediler ama yine de cok sicak oldugu icin eve bi hava girmesi tercihim olurdu

BalliBadem

Süre kısa sorun olmaz