Pug Cinsi Yavrum 3 Buçuk Aylık 2 Buçuk Kilo Sizce Kilosu Normal Mi Ne Olması Gerekir ?

cerensolmaz

Çok yemek yiyor ama çok hareketli .

4 CEVAP

aleynakosar

benimde pug cinsi yavrum var 2.5 aylık ve 3 kilo 150 gram civarı bir kilosu var veteriner normal demişti

sezer127

Ek vitamin alabilirsin

cerensolmaz

Vitamin eksikliği yüzünden mi zayıftır veterinerde normal dedi ama benim gözüme zayıf geliyor halbuki çok yemek yiyor .

puglife

Sanırım normal, neredeyse 7 aylık olacak olan köpeğim 4 kilo. Hareketli ve günde 3 öğün yiyor. Bir sorunumuz yok. Aynı şekilde pug cinsi.