Malt Macunu Ne Sıklıkla Vermeliyim?

Busepz

1.5 yasinda british oglum var. Gimcat malt macun kullaniyorum ama severek yemiyor. En dogru kullanim sıklıgı nedir ? Ve baska onereceginiz macun hangisidir?

8 CEVAP

Terranova

Kutusunda hergün 5-6 cm. verin yazar ama abartı o, fazlası ishal yapar. Hafta da 2 3 defa, 3-4 cm. vermeniz yeterli.

Gozdetemizel

Talimata uygun verirseniz kakasi civir.ben haftda 2-3 kez tirnagim kdr veriyorum.ayrica tuy yumagi icinse ve macundan hoslanmiyosa simdi odul mamasi seklinde olan antihairball tabletler cikardi gimcat.ben degisiklik olsun diye aldim yedi

Ben haftada bir üstünde bir günde verilmesi gereken kadar veriyorum. Yani günlük verilmesi gereken dozu haftalık veriyorum.

Sselin1

Ortalama haftada 2 3 kere yeterli oluyor. Kullanim sıklıgı kediden kediye ya da tüy dökme mevsimine göre degisiyor bazilarina kullanmaya gerek bile olmuyor acikcasi. Yas mama yiyen kedilerde daha az ihtiyac oluyor malta. Malt iceren yaş mamalar veya odül tabletleri verebilirsiniz ya da gimcatin balik aromali malt macunu var sevebilir deneyebilirsiniz.

PsLuna

Sevmiyorsa zorlamayın. Vitamin tableti ve kedi çimi deneyebilirsiniz

Busepz

Vitamin tableti ne kullaniyorsunuz

Busepz

Bakacagim tesekkurler

Busepz

Odul mamasi kullanan arkadaslar Gimcat antihairball odul mamasini yada diger odul mamalarini tek bi seferde kac tane veriyorsunuz