Mama Önerisi (2Aylık)

Sevvaal

2 aylık kedimiz prchoice önerdi petshop (royal canin ile içeriği benzer dedi). Yaş mama olarak da formix markasının bir konservesini önerdi. Şimdi kuru mama bitmek üzere önerileriniz nelerdir ,değiştirelim mi prochoice mamayı?
Yaş mama için de önerilerinize açığız fiyatı sorun değil

6 CEVAP

toffy_the_cat

ACANA,ORİJEN,ND kuru mama
ND,NATUREA,SCHESİR,NUTRİ,GİMCAT yaş Mama

İstersen çeşitlendirbilirim

Gozdetemizel

Orijen cat&kitten.tartismasiz yavru kedilerin sorunsuz yedigi tek mama.icerik balik&tavuk&hindi eti seklinde mix oldugu icin dertsiz tasasiz yiyolar.icerik acisindan gayet zengin.butceniz yeterse 5,4 kg sizi baya idare eder.saglikla buyusun

Sselin1

Kuru mama olarak n&d, acana, orijen uygun fiyatli olarak n&d dusuk tahilli veya matisse tavsiye ederim. Pro choice kullanmayin iyi bir mama degil. Yaş mama olarak favorim schesir buna ek olarak gimcat, naturea, nutri feline, n&d kaliteli temiz icerikli mamalar

Sulecrn

Ben reflex kitten kullanıyorum kedim severek yiyor ama tüy dökümü yapiyor o yüzden tavsiye etmem

ballokumu

Ben uzun araştırmalarım sonucu orijen kitten almaya karar vermiştim gozdetemizele katılıyorum. Mamam bitince alacağım mama odur.

Gozdetemizel

Bende 15 gun sabahlara kdr mama arastirdim ve o sekilde karar verdim.iyi ki almisim.kisirlastirdim ama hala devam ediyorum ztn orijenin kisir mamasi yok degerlerinden dolayi.ve hala yavru pldugu icin kalsiyum va almaya devam etmesi gerek.tartismasiz 3 mamadan en iyisi