Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Tuvaleti

teoxy
teoxy

620


tuvaletini balkona koymak riskli bi işmi acaa?


7 Cevap

AllyNewt
AllyNewt

2396


Kedinin tuvaleti ise size kalmış. Yazın pencereleri açarsanız balkondan düşme ihtimali (camekanlı bile olsa bu sefer açık olan yere tel yapmanız gerekecek), kışınsa kapı açık kalacağından sizin evin soğuma halleri gibi durumlar sizi rahatsız edebilir.


sbeyza
sbeyza

915


balkonda kedi için bir tehlike yoksa koyun bence. evin içinde benimkisi fakat sürekli havalandırıyorum evin içi soğuyor arada. tabi ben kokulu kumlardan almaya çalışıyorum o da ayrı mesele :)


teoxy
teoxy

620


Balkonun etrafı açık 4. Katta oturuyoruz atlamasından korkuyorum.


Hevra
Hevra

2114


Kediniz kaç aylık ? Çünku bizim komşumuzun kedisi 13. Kattan düşmüştü iç kanama geçirmişti ama veteriner sayesinde iyleşti ( onların kedisi 1 yaş çivarındaydı) ve bende kedi besliyorum kedimin tuvaleti balkonda ve atlamıyor yüksekten korkuyor


latte
latte

283


başımdan geçen bir olay olarak bu konuya çok uyuyor
bizde içerde koku yapıyor ve etrafa saçıyor diye balkona koyduk (5.kattayız ve camlar kapalı) camları ne kadarda kapalı tutmaya çalışsak bile bazen açıyoduk çünkü çok sıcak oluyordu bir akşam uyumadan önce camları açtık ve bir gürültü oldu bir baktık kedi yok atlamış hemen aşağı imdik baktık hiçbirşey yok 1 hafta sonra bulabildik ve perişan bir haldeydi balkonun altındaki ağaçlar sayesinde kurtulmuştu böyle bir durumun benzeriyle karşılaşmak istemiyorsanız balkona koymayın


teoxy
teoxy

620


Kedim 10 aylık


aylayn
aylayn

1912


Kedimiz dokuz aylık, tuvaleti balkonda. Bugüne dek balkon kenarına zıplamak dahil bir vukuatı olmadı. Alıştırabilirsiniz bence.


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
607 Görüntüleme
7 Cevap
1 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor