Felicia Marka

ezgiece2139

İki haftadır evimizi dişi bir kedi şenlendiriyor.Bugün itibariyle tam yedi aylık.Geldiginden beri bütçemiz sebebiyle ortalama bir marka olan Felicia'nın somonlu paketlerinden almayı tercih ettim.(Kuru mama için konuşuyorum.)Bir kilosuna 20 Tl veriyorum.Bu marka hakkındaki düşüncelerinizi duymak istedim.Ayrıca en son kedim için alışveriş yaparken hep somonlu almayayım,marka değişikliği yapmayayım ama arada tavuklusundan,kuzu etlisinden vs.alayım diye düşündüm.Petshoptaki görevli bu şekilde yapmanın tüy dökümünü arttıracağını söyledi.Bu doğru mu?

3 CEVAP

Iklimpolat

Bizde felicia somonlu kullanıyoruz bazı sitelerdede 17 liraydı çok severek yiyor kedilerim

Sselin1

Koruyucu icermiyor bu anlamda iyi ama ev kedileri icin yeterli bir mama degil 12 kilo alnca kilosu 14 liraya geliyor. Tadini cok seviyor kediler. sokak kedileri icin guzel bir mama. Ama eger butceniz varsa kilosu 25 liraya matisse alsaniz daha iyi olur tabi 10 kg olnca bu fiyata geliyor mama kaplarinda ya da hava gecirmeyen saklama kaplarinda saklayabilirsiniz

ezgiece2139

Evet;bizimki de severek yiyor :)